MHP'den İdlib Şehitlerine Mevlit okutuldu

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve tüm teşkilatlar olarak İdlib'de hain saldırı sonucu şehit düşen Mehmetçiklerimiz için mevlit ve dua programı gerçekleştirildi.

PAYLAŞ

Malatya Söğütlü Camii'nde öğle namazına müteakip gerçekleşen Mevlid ve dua proğramına binlerce vatandaş iştirak etti. Mevlit programı öncesi kısa bir konuşma yapan MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, "  Suriye’nin İdlib kentinde yaşanan ve tüm Türkiye’yi yasa boğan hain saldırıda 33 askerimiz şehit olmuş ve 32 yaralımız ise tedavi altına alınmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Malatya  il Başkanlığın önderliğinde Türk ordusuna manevi destek ve aziz şehitlerimizi anmak için bir araya gelen partililer, Mevlid-i Şerif ile birlikte Türk Milletinin birlik ve beraberliği, devletimizin akıbeti, darbe girişimi sırasında şehit düşen sivil ve polisler, İdlib’te hain saldırı sırasında şehit olan askerler için dualar edildi.Bizlerin şehitlerimiz için yapacağımız en güzel şey bol bol dua etmektir.Ancak bazı kendini bilmez vatan hainleri var, sosyal medya üzerinde şehitlerimize hakaret ederek ve alay eden kişileri kimse kaile almasın. " dedi.
Mevlit programında idlib'de şehit olan Mehmetçiklerimize ve şu anda vazife başında olan Vatan için savaşan mehmetçiklerimize, idlib'de yaralı olan mehmetçiklerimize dualar edildi. MHP Malatya İl Başkanlığının proğramı vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanırken, tek yürek tek ses Camii cemaatinden geldi. 'Rabbim Askerimizin tırnağına zarar verdirtmesin'...
 

Bülten

Battalgazihaber

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN