Politika

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Malatya'ya Davet Etti Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya Davet Etti
Fendoğlu Çiftçilerin Sorunlarını Dile Getirdi. Fendoğlu Çiftçilerin Sorunlarını Dile Getirdi.
Çalık Doğanşehir'imize her alanda yatırım yaptık Çalık Doğanşehir’imize her alanda yatırım yaptık
Çalık TeksilKent Projesine 37 Milyon TL'lik destek alındı Çalık TeksilKent Projesine 37 Milyon TL’lik destek alındı
Çalık Eski Malatya'ya modern bir meydan yapılacak Çalık Eski Malatya’ya modern bir meydan yapılacak
Çalık Kale'yi yeniden inşa ediyoruz Çalık Kale’yi yeniden inşa ediyoruz
Çalık Hekimhan'a doğalgaz 2022 yatırım programına alınıyor Çalık Hekimhan’a doğalgaz 2022 yatırım programına alınıyor
Battalgazi'nin Çehresi Her Geçen Gün Değişiyor Battalgazi’nin Çehresi Her Geçen Gün Değişiyor
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Perşembe Günü Malatya'da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Perşembe Günü Malatya’da
Çalık deprem konutlarının tamamı 6 ay içinde tamamlanacak  Çalık deprem konutlarının tamamı 6 ay içinde tamamlanacak 
Başkan Akkurt Yanlış Politikalar Ülkeyi Mahvetti Başkan Akkurt Yanlış Politikalar Ülkeyi Mahvetti
Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bingöl'de! Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bingöl’de!
Başkan Kiraz, Yeni kredi paketleri açıklanıyor, kimse faydalanamıyor Başkan Kiraz, Yeni kredi paketleri açıklanıyor, kimse faydalanamıyor
Bakan Yardımcısı Tunç'tan Başkan Gürkan'a Ziyaret Bakan Yardımcısı Tunç’tan Başkan Gürkan’a Ziyaret
Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bitlis'te! Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bitlis’te!
Başkan Gürkan, Hekimhan Ak Parti ve Mhp İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Başkan Gürkan, Hekimhan Ak Parti ve Mhp İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti
Başkan Karademir Geleceğin Adıdır Gelecek Partisi Başkan Karademir Geleceğin Adıdır Gelecek Partisi
Saadet Partisi Mayıs Ayı İl Divan Toplantısı Saadet Partisi Mayıs Ayı İl Divan Toplantısı
Ağbaba Mecliste Don Felaketini Anlattı Ağbaba Mecliste Don Felaketini Anlattı
Ağbaba Geç Kalınmış Doğru Bir Adım Ağbaba Geç Kalınmış Doğru Bir Adım
Politika Haberleri

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya Davet Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirerek, kendisine Malatya’nın 13 ilçesinin temsil edildiği ağaç yapılardan yücelen kayısı hediyesini takdim etti.

Fendoğlu Çiftçilerin Sorunlarını Dile Getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu TBMM Genel Kurulunda Söz alarak Çiftçilerin Sulama Birlikleri ile Ziraat Bankasına olan Borçlarının yapılandırılması ve bu Borçlardan kaynaklanan İcra İşlemlerinin durdurulmasını talep etti.

Çalık Doğanşehir’imize her alanda yatırım yaptık

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Doğanşehir ilçesine yaptıkları hizmetlerin, yolların, okulların, hastanelerin ve sulama tesislerinin milletten aldıkları desteği hizmetle millete nasıl geri döndürdüklerinin işareti olduğunu söyledi.

Çalık TeksilKent Projesine 37 Milyon TL’lik destek alındı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlayacak TeksilKent Projesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından 37 milyon TL’lik yatırım ve destek aldıklarını açıkladı.

Çalık Eski Malatya’ya modern bir meydan yapılacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Eski Malatya bölgesine modern bir meydan yapılacağını açıkladı.

Çalık Kale’yi yeniden inşa ediyoruz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Kale ilçesinin yapılan yeni çalışmalar ve yatırımlarla isminden söz ettirdiğini belirterek, “Toplu konutlarla, gençlik merkeziyle, belediye binasıyla, sosyal donatılarıyla Kale’yi yeniden inşa ediyoruz” dedi.

Çalık Hekimhan’a doğalgaz 2022 yatırım programına alınıyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Hekimhan ilçesinin de doğalgazın konforundan yararlanacağını belirterek, “AKSA yatırım bölgesi lisans kapsamına dahil edilmesi için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) başvurular yapıldı. 2022 yılı yatırım programına alınıyor” dedi.

Battalgazi’nin Çehresi Her Geçen Gün Değişiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte 679 konut, 18 işyeri ve çevre düzenlemesi işi ihalesinin 2 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşeceği Şehit Fevzi Mahallesi’ndeki 110 dönümlük kentsel dönüşüm proje alanında incelemelerde bulunarak, konutların 2022 yılı sonunda teslim edileceği müjdesini verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Perşembe Günü Malatya’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Çalık deprem konutlarının tamamı 6 ay içinde tamamlanacak 

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde yapımı devam eden 625 deprem konutunun bu yıl sonunda tamamlanacağını söyledi.

Başkan Akkurt Yanlış Politikalar Ülkeyi Mahvetti

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt İktidarın Ekonomik olarak sınıfta kaldığını ve cezasını esnaflar ile vatandaşların çektiğini söyledi.

Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bingöl’de!

CHP Ekonomi ve Esnaf Masası, genel başkan yardımcıları, parti meclisi üyeleri ve 16 milletvekiliyle birlikte gerçekleştirdiği Doğu ziyareti kapsamında bugün Bingöl’de çalışmalarına devam edecek.

Başkan Kiraz, Yeni kredi paketleri açıklanıyor, kimse faydalanamıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, esnafın pandemiden dolayı zor durumda olduklarını ifade ederek, “Sürekli kredi vererek, esnafı borçlandırarak çözüm bulamazsınız.

Bakan Yardımcısı Tunç’tan Başkan Gürkan’a Ziyaret

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve beraberindeki heyet Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Chp Ekonomi Ve Esnaf Masası Heyeti Bitlis’te!

CHP Genel Başkan Yardımcıları, CHP parti meclisi üyeleri ve milletvekillerinden oluşan Ekonomi ve Esnaf Masası heyeti Doğu turuna Bitlis’te devam ediyor.

Başkan Gürkan, Hekimhan Ak Parti ve Mhp İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hekimhan İlçesi gezisinde AK Parti Hekimhan ilçe Başkanlığı ve MHP Hekimhan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Başkan Karademir Geleceğin Adıdır Gelecek Partisi

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari Mali İşler Başkan Danışmanı Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Veysel Karademir Basın Açıklaması Yaptı.

Saadet Partisi Mayıs Ayı İl Divan Toplantısı

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı, Mayıs ayı il divan toplantısını online olarak gerçekleştirdi.

Ağbaba Mecliste Don Felaketini Anlattı

Veli Ağbaba,TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada kuraklık tehlikesine dikkat çekti, Malatya ilinde meydana gelen don felaketinin etkilerini anlatıp üreticilere destek istedi.

Toplam 231 haber.