Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Başkan Çinkılıç'dan Baro Başkanı Demez'e Ziyaret

Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, İl Genel Sekreteri Av. Çağrı Sarıoğlu, İl Başkan Yardımcısı Abuzer Fırat ve İl yönetim kurulu üyesi Av. Hakan Güler Malatya Baro Başkanı Av. Onur Demez’i makamında ziyaret etti.

Çalık Cumhur İttifakı olarak yürüdüğümüz yol çok kıymetli

Milletvekili Çalık, Malatya’da ki temasları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Başkan Kiraz Emekliye Verilen Zamı değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, emekli maaşlarındaki zamlarla ilgili yaptığı Basın Açıklaması Yaptı.

Çalık'dan Ülkü Ocaklarına Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya milletvekili Çalık, Ülkü Ocakları İl Başkanı Şengönül'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

AK Partili Çalık, Esnafımızın her zaman yanında olduk

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, pandemi sürecinde esnafa ciddi desteklerin verildiğini, bundan sonra da desteklerin süreceğini söyledi.

AK Partili Çalık: Malatya Adalet Sarayı 2022 yatırım programına alındı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Adalet Sarayının 2022 yılı Adalet Bakanlığının yatırım programına alındığını ve yerel mimariye uygun olarak inşa edileceğini açıkladı.

Çakır, halk gününde vatandaşları dinledi

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İl Başkanı İhsan Koca ve teşkilat üyeleri ile birlikte parti il binasında düzenlenen halk günü programında vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

AK Partili Çalık: 2022 yılında Malatya’daki kamu projelerine 450 milyon lira ödenek

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da yapımı devam eden ve yeni başlanılacak olan bazı kamu projelerine 2022 yılı için ilk etapta yaklaşık 450 milyon lira ödenek ayrıldığını belirtti.

Çalık Üreticilerimizin arpa teminindeki ihtiyacı ile ilgili sorununu çözdük

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Hayvan üreticilerimizin yem ihtiyacıyla ilgili sorunları masaya yatırdık.

MKYK Üyesi Mv. Çalık’dan BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık beraberinde Ak Parti Malatya İl başkan yardımcısı Mahmut Üner Özer Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Başkan Samanlı'dan Esnafa Teşekkür Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Devletin yanında olduğunu açıklayan tüm şehir esnafı için teşekkür mesajı yayınladı.

AK Partili Çalık: TKDK'den Malatya'da 11 yılda 7 bin 500 kişinin istihdamına destek

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da son 11 yılda 550 girişimcinin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle 750 milyon liralık yatırım yaptığı söyledi.

Çalık: Fırat Kalkınma Ajansı Malatya’da 323 projeye 369 Milyon TL destek verdi

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Fırat Kalkınma Ajansı’nın Malatya’da 323 projeye 369 Milyon TL destek verdiğini kaydederek, “Doğu Anadolu Bölgesi’nde ihracatın öncü ili olan Malatya, Doğu Anadolu’nun incisi olmaya devam edecek” dedi.

Malatya Havalimanı yeni terminalinin yüzde 25’i tamamlandı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da yapımı yaklaşık bir yıldır devam eden ve 2022 yılı sonunda tamamlanması planlanan 2,5 milyon yolcu kapasiteli Malatya Havalimanı yeni terminal binası ile diğer tesislerin yüzde 25’inin tamamlandığını söyledi.

Başkan Çinkılıç” Esnaflarımızın Durumu Ne Olacak?

Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç Pandemi döneminden sonra artan kur farkı ve her şeye gelen zamlardan en çok etkilenen kesimin Küçük esnaflar olduğunu belirtti.

Çalık'tan kadınlara KADES uygulamasını kullanın Çağrısı

TBMM Kadına Yönelik Şiddeti Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, kadınların Kadın Destek Uygulaması'nı (KADES) telefonlarına indirmesi gerektiğini belirterek, "Tamamen yerli ve milli bir yazılıma sahip KADES uygulamasını bugüne kadar 2 milyon 760 bin kadın indirdi." dedi.

Samanlı Alpaslan Türkeşin Dogum Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Alparslan Türkeş’in Doğum Günü Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı

Özhaseki’den Başkan Gürkan’a Hizmet Övgüsü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki,Ankara’da düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan standı ziyaret ederek, Başkan Gürkan ile bir süre sohbet etti.

Açtığı yolda ilerlemekten onur duyuyorum

Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, 10 Kasım’ın anlam ve önemini belirten mesajında kararlılık vurgusu yaptı.

Toplam 304 haber.