Gündem

Gündem Haberleri

Akpınar Esnafı Sadıkoğlu Diyor

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Akpınar esnafını ziyaret etti.

Kadın STK’lar İle İstişare Toplantısı

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonunda kadın STK temsilcilerinin katıldığı bir istişare toplantısı düzenlendi.

Başkan Güder: Gurur Verici Gençlik Yatırımlarına İmza Attık

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Gençlerine değer veren ve yatırım yapan toplumlar geleceklerine her zaman güvenle bakarlar. İlçemizde gurur verici yatırımlara imza attık” dedi.

Başkan Gürkan, Memleketimizin Her Köşesine Hizmet Etmekle Mükellefiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve dernek yönetim kurulunu ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Başkan Çınar, Şehit ve Gaziler, Şanlı Tarihimizin Ebedi Kahramanlarıdır

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Şehit Ve Gazi Yakınları İle Gazilerle Bir Araya Geldi

Başkan Sadıkoğlu, Önceliğimiz Üyelerimiz

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin iş ve işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için Odanın hizmet katı baştan aşağı yenilendi.

Başkan Çınar, Kadınlarımızın Bilgili ve Bilinçli Olmasına Çok Büyük Önem Veriyoruz

Sütlüce’li Kadınlar, “Söz Kadınlarımızda, Yeşilyurt’ta Kadınlarımızı Dinliyoruz” Programında Taleplerini İlettiler

Başkan Sadıkoğlu, Her Zor Günümüzde Yanımızda Oldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MTSO) ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, zirai ilaç satışı yapan firmaları ziyaret etti.

Malatya Ticaret Borsası’nda Seçim Heyecanı Yaşanıyor

Malatya Ticaret Borsası (MTB) meslek komitesi ve meclis üyelerinin belirleneceği seçim, 1 Ekim 2022 Cumartesi günü, Malatya Ticaret Borsası binasında yapılacak.

Başkan Sadıkoğlu, Her bir üyemiz bizim için kıymetli

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun göreve seçildiği 2018 yılında 6 bin 600 üye sayısı bulunan Malatya TSO’nun üye sayısı yüzde 50 artarak 9 bin 600’e yükseldi.

Başkan Şengönül: Gazilerimiz Köklü Devletimizin Temellerine En Sağlam ve En Kıymetli Harcı Katmışlardır

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, 19 Eylül Gaziler Günü 100. Yıl Dönümü dolayısı ile Bir Mesaj Yayımladı.

Başkan Güder Ve Milletvekili Tüfenkci’den Kırsal Mahalle Ziyaretleri

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçedeki vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve onların taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerine 4 yeni mahalle daha ekledi.

Gazi Derneklerinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü ve Haftası nedeniyle, Malatya Gazi Dernekleri Başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Şehit Halil Koç için Mevlit okutuldu

Kuzey Irak’ta teröristlere yönelik düzenlenen Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 03.08.2022 tarihinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanarak, 08.08.2022 tarihinde Şehit olan P. Uzm. Çvş. Halil Koç için Mevlit okutuldu.

Başkan Güder: İllere Yapılan Hizmetleri, Biz İlçemize Kazandırdık

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de hayata geçirilen hizmet ve yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Mahalle Başkanlarıyla samimi ve içten bir çay sohbeti gerçekleşti.

Şire Pazarı Esnafı, Oğuzhan Başkan Bizim Sesimiz Oldu Dedi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Şire Pazarını ziyaret ederek esnaflar ve kayısı üreticileriyle bir araya geldi.

Şehidimiz Fatih Kalkan İçin Mevlit Okutuldu

11 Eylül 2022 tarihinde Irak’ın Kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde Bölücü Terör Örgütü ile yaşanan çatışma neticesinde şehit olan ve Osmaniye ilinde defnedilen Malatya nüfusuna kayıtlı Şehit P. Uzm. Çvş. Fatih Kalkan için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı II. Birleşimi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı II. birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Vahap Erdem Başkanlığında 16 Eylül Cuma günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Vali Hulusi Şahin, Gaziler Onuruna Verilen Kahvaltı Programına Katıldı

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce Gazilerimizin katılımıyla Polisevinde kahvaltı programı düzenlendi.

Toplam 825 haber.