Etiketler

Çalık 18 yılda 23,5 milyar TL tutarında yatırım gerçekleştirdik

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’ya eğitimden sağlığa, spordan altyapıya kadar pek çok alanda son 18 yılda toplamda 23,5 milyar TL tutarında yatırım gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çalık Aday Olmayacağım, İnternet Yasası Çıkacak

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık MGC’de 2023’de Aday Olmayacağını Açıkladı

Çalık Kılıçdaroğlu iyice zıvanadan çıkmıştır

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik “sözde Cumhurbaşkanı” ifadesine tepki gösterdi.

Sürdürülebilir Kalkınmanın En Önemli Ayağı, Kadın Kooperatifleridir

Ak Parti Mkyk Üyesi Ve Milletvekili Öznur Çalık, Yeşilyurt Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Kooperatifini Ziyaret Etti

Çalık 7 bin 320 esnafa faizsiz kredi verildi

Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Halk Bankası tarafından Malatya’da 7 bin 320 esnafa 50 bin liraya kadar faizsiz deprem kredisi, 3 bin 450 esnafa ise pandemi destek kredisi verildiğini açıkladı.

Çalık Pütürge’yi yeniden inşa ediyoruz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 24 Ocak’ta meydana gelen depremde ağır hasar gören Pütürge ilçesini yeniden inşa ettiklerini söyledi.

Başkan Güder Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte eski Orduzu Belediyesi yerine yapılacak olan Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Partili Çalık: Malatya’da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da son 18 yılda 8 baraj inşa edildiğini, 10 sulama tesisinin tamamlandığını ve toplamda 400 bin dekar arazinin sulamaya açıldığını söyledi.

Fuzuli Caddesi’ndeki Depremzedelerin Sıkıntıları Çözüldü

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fuzuli Caddesi’nde 24 Ocak depreminde evleri ve iş yerleri ağır hasar gören Saray Apartmanı sakinleri ile bir araya gelerek, yaşadıkları sıkıntının çözüldüğünü belirtti.

Derme Deresi Projesi Battalgazi’ye Değer Katacak

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile birlikte inceleyerek, yetkililerden bilgiler alan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Başkan Güder’in projelerinin kendisini heyecanlandırdığını belirtti.

Malatya’ya yeni adalet sarayı yapılacak

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da adliyeyi tek çatıda toplayacak ‘Malatya Yeni Adalet Sarayı’nın yerel mimariye uygun olarak inşa edileceğini açıkladı.

Kale’de 2 bin dekar arazi üzerine ilçe merkezi kurulacak

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kale ilçesinin imar sorunları nedeniyle yaklaşık 30 yıldır oluşturulamayan ilçe merkezinin bu sorununu çözdüklerini belirterek, “Kale ilçe merkezi yaklaşık 2 bin dekar arazi üzerine kurulacak” dedi.

Çalık, Doğalgaz müjdesini hazmedemeyenlere kayısı hoşafı önerdi

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğalgaz müjdesini hazmedemeyenlere kayısı hoşafı önerdi

Çalık: AK Parti ailesi çok güçlü bir teşkilat

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “AK Parti ailesi çok güçlü bir teşkilat ve 13 milyon üyesi var.

Beydağı kentsel dönüşüm projesi kapsamında 886 konutun ihalesi yapıldı

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’daki kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında yer alan 3. ve 4. etap Beydağı 1. bölge 886 konut ve 38 işyeri inşaatına ait ihalenin yapıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Malatya’ya müjde

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyükşehir olan Malatya'ya yakışan yeni bir havalimanı terminal binasının yapımını onayladığını açıkladı.

Çalık, Bizim en büyük gücümüz insan varlığımızdır

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Bizim en büyük gücümüz davamıza olan inancımız ve insan varlığımızdır” dedi.

Çalık: KDV indirimi esnafa can suyu oldu

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Koronavirüsün ekonomik etkilerine karşı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın 2020 yılı sonuna kadar geçerli olacak vergi indirimleri müjdesinin esnafa adeta can suyu olduğunu söyledi.

Çalık ve Güder, Millet Bahçesi’ndeki Çalışmaları İnceledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Millet Bahçeleri o şehrin yansımalarıdır.

Çalık: Yazıhan’da Ansur Göletiyle 18 bin dekar arazi suyla buluşacak

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Yazıhan ilçesindeki Ansur Göleti ile 18 bin 800 dekar arazinin suya kavuşacağını söyledi.

Çalık, Bizim yaptıklarımıza sizin hayalleriniz ulaşamaz

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Boztepe Barajı’nın Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli bir baraj olduğunu kaydederek, “Boztepe Barajı, Malatya’mızın Türkiye ekonomisine de katkıda bulunan çok önemli bir baraj haline geldi.

Çalık’tan Malatya OSB yatırımları açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi arıtma tesisi için ihale sürecinin hızlandırıldığını bildirirken, OSB’deki kamulaştırma çalışmaları içinde şuanda 27 milyon TL ödeneğin Malatya’ya geldiğini kaydetti.

Çalık’tan Kayısı Araştırma Enstitüsü’ne ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Kayısı Araştırma Enstitüsünü ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalık, “Gelişen ve dik duran bir Türkiye’yi inşa ediyoruz”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Büyüyen, gelişen ve dik duran bir Türkiye’yi inşa ediyoruz” dedi.

Çalık, Doğanyol’a yapılacak projeleri anlattı

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, muhtarlar ile bir araya geldi.

Çalık, “Terör örgütlerinin hepsi ile tek tek mücadele ettik”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Türkiye’de çok önemli yatırımlar yapıldı, bu yatırımlar yapılırken de AK Parti hükümetlerinin önüne çok ciddi engeller çıkartıldı.

Çalık’tan yeni hastaneye gece yarısı ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, yeni hizmete giren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ni gece yarısı ziyaret ederek çalışmalar ve hizmetler konusunda vatandaşlarla bir araya geldi.

Çalık, “Kültürümüzde esnaf güvenilirliğin, dürüstlüğün simgesidir”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık,  “Bizim kültürümüzde esnaf sadece alan, satan, ticaret yapan kişi değildir.

Çalık, “Her şey bir çayla başladı”

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın kentteki gençleri Twitter üzerinden çaya davet etmesiyle başlayan etkinliğe son başbakan Binali Yıldırım ile birlikte 7 bölgeden katılım olacak.

Çalık: “Kırmızı plakadan indikten sonra ‘gidiyorum’ demek doğru değil”

Malatya Milletvekili Öznur Çalık: “Kırmızı plakadan indikten sonra ‘gidiyorum’ demek doğru değil”