Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Gürkan, Malatya’da Tarihi Hizmetlere İmza Atıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve yapımına başlanan Akçadağ Gençlik Merkezi’nin temeli gerçekleştirilen törenle atıldı.

AK Partili Çalık insan hakkı ihlallerini ortadan kaldırdık

Milletvekili Çalık, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca ile birlikte Önder İmam Hatipliler Derneğini ziyaret etti.

Mayıs Ayı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı, 11 Mayıs Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Umut Yalçın Başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Güder: Senede Bir Gün Değil Her Gün Yanlarındayız

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Malatya hizmet veren Akşemseddin İşitme Engelliler Okulu’ndaki öğrenci ve öğretmenlerini konuk ederek, bu özel haftalarını kutladı.

AK Partili Çalık: KADES 3,6 milyon kullanıcıya ulaştı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 15 yaş üzeri her 9 kadından biri KADES uygulamasını indirmiş vaziyette

Battalgazi’deki 11 Sokağa 3.5 Milyonluk Yatırım

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kernek mahallesinde bulunan 11 sokakta 7 bin metrekarelik kaldırım ve 14 bin metrekarelik sıcak asfalt çalışmasının startını verdi.

Battalgazi Meclisi, Mayıs Ayı Olağan Toplantısı Tamamlandı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlığında yapılan toplantıda, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Gürkan, En Güzel Hizmetleri Sunmakla Mükellefiz

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Doğanşehir İlçesine ziyarette bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Sürgü Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Yasemin Açık, Engellilerin Önündeki En Büyük Bariyer Toplumsal Önyargılar

Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Yasemin Açık, engellilerin önündeki en büyük bariyerin toplumsal önyargılar olduğuna dikkat çekerek, konuya ilişkin farkındalık ve savunuculuk oluşturulmasıgerektiğini ifade etti.

Motaş, Ramazan Bayramı Süresince Yolculara Ücretsiz Hizmet Verdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, pandemi tedbirlerinin kaldırılması sonrasında Ramazan Bayramı arifesi ve bayram süresince Büyükşehir Belediyesine bağlı toplu taşıma hizmeti veren araçlar vatandaşlara ücretsiz hizmet verdi.

Malatya’nın İlk Karavan Festivali Sona Erdi

Hıdırellez etkinlikleri kapsamında Battalgazi Belediyesi ile Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonunun iş birliğinde düzenlenen ve 3 gün süren İspendere Kamp Karavan Festivali sona erdi.

Haşere İle Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya genelinde haşere ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılan ilaçlama çalışmaları sürüyor.

Başkan Kolçak’dan Anneler Günü Mesajı

Ankara Pütürgeliler Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mert, 2022’de Birçok Yerin Altyapısı Tamamlanmış Olacak

Hanımınçiftliği Mahallesi’nde devam eden içme suyu çalışmalarını yerinde inceleyen MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, “Ekip sahada olursa sorun biter.

Silahlı kavgada 1 tutuklama

Malatya'da herhangi bir yaralanın olmadığı silahlı kavgada gözaltına alınan 2 zanlıdan biri tutuklandı.

Toplam 532 haber.