Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan Samanlı’nın Gaziler Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Gaziler Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı İlk Toplantısı Gerçekleştirildi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında 14 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

AYT Sayısal Türkiye 1. si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si Evren'e Ödül

Malatya'da 6 yıldır faaliyet gösteren Matris Eğitim Kurumları ilk yılında 2022 YSK’de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si Arif Evren’e Bilgisayar Hediye Etti.

Tekstil Kent Sanayi Sitesi inşaatında sona doğru

Pütürge ilçesine bağlı Pazarcık Mahallesinde yapımı tamamlandığında 500 kişiye istihdam sağlayacak olan Tekstil Kent Sanayi Sitesi’nde inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Başkan Güder’den Hicri Yılbaşı Ve Muharrem Ayı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Muharrem ayı, ilahi lütuf ve ihsanın tüm inananların üzerine adeta sağanak gibi yağdığı bir zaman dilimidir” dedi.

Erenli Mahallesinde Beton Yol Uygulaması Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi il genelinde devam eden yol ve asfalt çalışmalarında bu sezon içerisinde uygulamaya başladığı silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulamasını Erenli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda da yaptı.

Başkan Güder, Gençliğimizin Her Zaman Yanındayız

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında aldıkları puanlarla yüzde birlik dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Vali Hulusi Şahin’den Kale İlçesine Ziyaret.

Kale Kaymakamlığı ve Kale Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, Kaymakam Abdulselam Bıçak ve Belediye Başkanı Murat Koca’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Malatya Kent Konseyi YKS İçin Danışmanlık Hizmeti Veriyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı, Malatya Kent Konseyi Eğitim Öğretim Çalışma Grubu, İstanbul Aydın Üniversitesi, Sentez Dershanesi işbirliğinde YKS’ye giren ve tercih yapmayı hak eden öğrencilere danışmanlık hizmeti vermek amacıyla Yeni Cami Meydanında Tercih Merkezi açtı.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Malatya İl Başkanlığında yeni atama

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Malatya İl Başkanlığında Bayrak değişimi yaşandı.

Satranç Sporcuları Battalgazi’ye Hayran Kaldı

1.Arslantepe Uluslararası Açık Satranç Turnuvası’na katılmak için Medeniyetin Kalbi Battalgazi’ye gelen katılımcılar, üstü açık tur otobüsü ile ilçedeki tarihi mekanları gezdi.

Bayram Tatilinde 349 Olaya Müdahale Etti

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde toplam 349 vakaya müdahale edildi.

Battalgazi’de Yeni İmar Yolu Açma Çalışmaları Sürüyor

Büyüyen ve her geçen gün daha da güzelleşen Battalgazi’de yeni imar yolu açma çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Merkez Beydağı Mahallesi’nde 600 metrelik yeni imar yolu açarak, alt temel ve temel serim çalışması gerçekleştirdi.

Çok Sayıda Silah ve Gümrük Kaçağı Ürün Ele Geçirdi

Malatya Emniyeti tarafından 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet kapsamında kentte faaliyet gösteren bir işyerinde silah imalatı yapıldığı tespit edildi.

Başkan Yılmaz'dan Kurban Bayramı Mesajı

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı.

Battalgazi’de Kurban Bayramı Öncesi Tatlıcılara Denetim

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban bayram öncesi ilçede tatlı üretimi yapan imalathaneler ve satışı yapılan işyerlerinde hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Toplam 583 haber.