Başkan Sarıbaş'dan Anneler Günü Mesajı

İyi Parti Malatya İl Başkanı Av. Süleyman Sarıbaş Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ

İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş mesajında şu ifadelere yer verdi; Bugün, hayatımızın en önemli varlığı olan Annelerimizin gününü kutluyoruz. Sevgi, saygı, huzur, fedakârlık,  şefkat başta olmak üzere birçok ulvi değerleri temsil eden annelerimiz için ne yapsak azdır. Hayat yolculuğumuzun başından itibaren bizi koruyan, kollayan, hayata hazırlayan annelerimiz in hakkını ödeyemeyiz.
Tarih boyunca, Türk Milleti her zaman anneye ayrı bir değer ve önem vermiştir. Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde aile ve ailenin direği annelerin emeği hiçbir zaman görmezden gelinmemiştir. “ Cennet anaların ayağının altındadır “ hadis-i şerif de, inancımızın anneye verdiği önem ve değeri anlatması acısından da en güzel örnektir
Bu gün, bin bir fedakârlıkla evlatlarını yetiştirmek için mücadele veren, her türlü zorluğa göğüs geren annelerimizin hem ekonomik hem de sosyal ihtiyaçlarını karşılamaktan çok uzak olduğumuzu da biliyorum. Bu konuda parti olarak her türlü çalışmayı yapmaktayız. Partimizin genel başkanı Sayın Meral Akşener de bir annedir. Anneyi en iyi anne anlar.
Başta, evlatlarını bu vatan için şehit veren annelerimiz olmak üzere, ebediyete intikal eden, hayatta olan tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. İfadelerini Kullandı.

Bülten

Battalgazihaber

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN