Başkan Aygün Doğu Anadolu Turunda

Milli beka Hareketi Genel Başkan Sözcüsü Doğru Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün Doğu Anadolu Turunda

Başkan Aygün Doğu Anadolu Turunda
Politika
Milli beka Hareketi Genel Başkan Sözcüsü Doğru Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün Doğu Anadolu Turunda

Haber Editörü: Battalgazihaber

Başkan Aygün Doğu Anadolu Turunda
Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün , Doğu Anadolu bölgesindeki il ve ilçeleri ziyaret ederek teşkilatlanma çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Aygün’ün bu kapsamda Erzurum il teşkilatını ziyaret ederek Erzurum İl Başkanı Mehmet Yılmaz ve teşkilatı ile bir toplantı gerçekleştirdi. Erzurum İl Başkanı Mehmet Yılmaz , yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Erzurum ilinin diğer iller gibi vatan sevdalısı bir il olduğunu dile getiren Başkan Yılmaz , ilçe ve mahallelerde de teşkilatlanma çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. 
Yılmaz “ bizler her zaman devletimizin yanındayız. Halkımızın huzur ve refah içinde yaşayabilmesi için Milli Beka Hareketi olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz, Bölge Başkanımız Sayın İbrahim Aygün’ün ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.  Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarımız ve bundan sonraki projelerimiz hakkında bilgiler verdik.  Her fırsatta yanımızda olan ve her türlü problemimizle yakından ilgilenen  Bölge Başkanıma ve Genel Başkanım  Murat Şahin ‘e sonsuz teşekkür ediyorum. Davamıza layık olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz “ dedi.
Erzurum halkının her zaman devletin yanında olduğunu ifade eden Başkan Aygün, ziyarette gördüğü ilgi ve çalışmalar hakkında aldığı olumlu faaliyetler karşısında memnuniyetini ifade ederek  “ Erzurum il teşkilatı başkan Mehmet yılmaz öncülüğünde  gerçekten güzel çalışmalara imza atmış ve atmaya da devam edecektir. Davasına, vatanına ve bayrağına her zaman sahip çıkan Erzurum halkı bizim onurumuzdur, gurur kaynağımızdır. Bütün Erzurum teşkilatı ile gurur duydum, çalışmalarında başarılar diliyorum “ dedi.

 

 

Son Güncelleme: 30 Temmuz 2019 22:49
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN